Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najnowsze

Likwidacja PIT dla młodych
– omówienie zmian w ustawie PIT i innych obowiązków płatnika podatku dochodowego w roku 2019

Od 1 sierpnia 2019 roku zacznie obowiązywać zwolnienie podatkowe w PIT dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia . Wprowadzenie nowej ulgi wpłynie już w obecnym roku, na zasady poboru zaliczek przez płatników wypłacających należności w ramach umów o pracę oraz umów zlecenia.

Szkolenie wyjaśnia, co w praktyce dla płatników podatku PIT oznacza wprowadzenie zmian i wskazuje, kiedy nie będą oni musieli potrącać zaliczek od wynagrodzenia wypłacanego osobom do 26 roku życia. Dodatkowo przedstawione zostaną również najistotniejsze wątpliwości interpretacyjne dotyczące prawidłowego wypełniania obowiązków podatkowych, w oparciu o aktualne stanowiska organów skarbowych i sądów administracyjnych.

Szkolenia otwarte

VAT w obrocie międzynarodowym z uwzględnieniem zmian od 2020 roku Transakcje międzynarodowe i transakcje wewnątrzwspólnotowe w ustawie o VAT

Rozliczenie transakcji międzynarodowych budzi wiele wątpliwości, w szczególności jeżeli chodzi o transakcje łańcuchowe oraz świadczenie i nabywanie usług w obrocie zagranicznym. W trakcie szkolenia wyjaśnimy Państwu, które z tych transakcji wymagają rejestracji do VAT UE, które należy wykazać w informacjach podsumowujących oraz jaki jest sposób i miejsce opodatkowania tych transakcji.

Raportowanie schematów podatkowych – nowy obowiązek podatników i nie tylko…

Sprawdź, czy Twoja firma objęta jest obowiązkiem raportowania schematów podatkowych? Większość przedsiębiorstw uważa, że schematy podatkowe ich nie dotyczą – w rzeczywistości jest inaczej! Przepisy już obowiązują, a pierwszym terminem granicznym jest koniec czerwca 2019, przy czym część obowiązków może dotknąć podatników już teraz.

Szkolenia multimedialne

Uchwalone i planowane zmiany w podatku VAT na rok 2019 oraz problematyczne zagadnienia w podatku VAT.

Otrzymujesz praktyczną wiedzę w formie ponad 70-cio minutowego nagrania wideo dostępnego on-line z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Analizujemy najważniejsze zagadnienia związane z uchwalonymi oraz planowanymi w najbliższym czasie zmianami w podatku VAT.

Raportowanie schematów podatkowych – nowy obowiązek podatników i nie tylko…

Szkolenie prowadzone przez naszego eksperta podatkowego określa kogo dotyczą nowe przepisy, wskazuje obowiązki ciążące na podatnikach w zakresie raportowania schematów podatkowych oraz sposoby ich realizacji.

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest IQ2 Górski, Fiedorowicz sp.j. z siedzibą w Łodzi (93-119), ul. Nieszawska 20/26, numer KRS 0000325281. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.