Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najnowsze

VAT w obrocie międzynarodowym z uwzględnieniem zmian od 2020 roku. Transakcje międzynarodowe i transakcje wewnątrzwspólnotowe w ustawie o VAT

Celem szkolenia jest omówienie wskazanych w programie istotnych zagadnień dotyczących podatku VAT w związku z wewnątrzwspólnotowymi oraz innymi międzynarodowymi dostawami i nabyciami towarów i usług.

Rozliczenie transakcji międzynarodowych budzi wiele wątpliwości, w szczególności jeżeli chodzi o transakcje łańcuchowe oraz świadczenie i nabywanie usług w obrocie zagranicznym. W trakcie szkolenia wyjaśnimy Państwu, które z tych transakcji wymagają rejestracji do VAT UE, które należy wykazać w informacjach podsumowujących oraz jaki jest sposób i miejsce opodatkowania tych transakcji.

Szkolenia otwarte

Raportowanie schematów podatkowych – nowy obowiązek podatników i nie tylko…

Sprawdź, czy Twoja firma objęta jest obowiązkiem raportowania schematów podatkowych? Większość przedsiębiorstw uważa, że schematy podatkowe ich nie dotyczą – w rzeczywistości jest inaczej! Przepisy już obowiązują, a pierwszym terminem granicznym jest koniec czerwca 2019, przy czym część obowiązków może dotknąć podatników już teraz.

Wprowadzone i planowane zmiany w podatku VAT w 2019 r. Wydatki na samochody w kosztach podatkowych

Celem szkolenia jest przybliżenie i omówienie zmian w podatku VAT, które sukcesywnie będą wprowadzane do porządku prawnego od kwietnia i maja, przez czerwiec i lipiec 2019 r., a także regulacji wprowadzonych w życie od początku br. dotyczących zarówno podatku VAT, jak i podatku PIT i CIT.

Uchwalone i planowane zmiany w podatku VAT na rok 2019 oraz problematyczne zagadnienia w podatku VAT

Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić na szkolenie, którego celem jest przekazanie informacji o wprowadzonych oraz planowanych zmianach w podatku VAT, które z wysokim prawdopodobieństwem zostaną jeszcze uchwalone w 2019 r.

Szkolenia multimedialne

Uchwalone i planowane zmiany w podatku VAT na rok 2019 oraz problematyczne zagadnienia w podatku VAT.

Otrzymujesz praktyczną wiedzę w formie ponad 70-cio minutowego nagrania wideo dostępnego on-line z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Analizujemy najważniejsze zagadnienia związane z uchwalonymi oraz planowanymi w najbliższym czasie zmianami w podatku VAT.

Raportowanie schematów podatkowych – nowy obowiązek podatników i nie tylko…

Szkolenie prowadzone przez naszego eksperta podatkowego określa kogo dotyczą nowe przepisy, wskazuje obowiązki ciążące na podatnikach w zakresie raportowania schematów podatkowych oraz sposoby ich realizacji.

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest IQ2 Górski, Fiedorowicz sp.j. z siedzibą w Łodzi (93-119), ul. Nieszawska 20/26, numer KRS 0000325281. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.